Eerste wedstrijd in nieuwe clubkleding, Stouwdam Genemuiden

written by info@skeelerstaphorst.nl 27 mei 2019

Zaterdag konden de rijders van onze vereniging eindelijk hun nieuwe clubkleding showen aan het publiek. De reacties waren zeer positief en het geeft onze vereniging een goede uitstraling. Dankzij de sponsoring van Slager Industriële Dienstverlening kunnen de skeelerpakken voor een redelijke prijs aangeboden worden.

Maar het was zaterdag niet alleen een kledingshow, er moest ook flink gestreden worden voor een mooie klassering.  Er waren 77 deelnemers in Genemuiden. Bij de pupillen 2 meisjes mocht Julia Smit met een derde plaats naar het podium. Er was ook een derde plaats voor Rosa-Lynn Compagner bij de pupillen 1 meisjes, en Dylan Tippe mocht ook naar het podium voor een 3e plaats bij de pupillen 1 jongens. Tenslotte ook nog een 3e plaats voor Marisha Hengsteboer bij de junioren dames.

Uitslag Stouwdamcompetitie Genemuiden

Het klassement na aftrek van de twee laagste resultaten: klik hier

Julia Smit 3e plaats

Rosa-Lynn Compagner 3e plaats

Dylan Tippe 3e plaats

Marisha Hengsteboer 3e plaats

Gerelateerde berichten